دوره آموزش اجرای کورین

برگزاری پنجمین دوره موفق آموزش کورین

با لطف و نظر خداوند و با همکاری تولیدکنندگان کورین و مجریان عزیز در کشور موفق به برگزاری پنجمین دوره موفق آموزش کورین در تهران در سال ۱۴۰2 شد.

دوره دیدگانی از سراسر کشور از شهرهای مختلف از شمال تا جنوب کشور برای آموزش کورین حضور بهم رساندند.

هنرآموزان این دو دوره اول آموزش کورین بیشتر از استان های تهران. کرمان، قم، سمنان، فارس، استان های شمالی و … بوده است.که خروجی این دو دوره آموزش حدود سی هنرآموز بصورت تخصصی بود.
این دوره های آموزش کورین در قالب های تئوری و عملی بود، که تقریباَ دو تا سه روز تئوری اصول اجرای کورین و سه یا چهار روز عملی اجرای کورین بوده است.

در انتهای هر روز تئوری یک آزمون از آموزش های کورین گرفته می شد و در انتهای دوره تئوری کورین مجدداَ یک آزمون سراسری و یک بسته شامل سی دی و دی وی دی کورین فیلم ها و اسلاید های آموزشی بهمراه یک جزوه تخصصی آموزش کورین تقدیم دوستان و علاقه مندان میگردد.

تلاش شد بعد از آموزش به هر دانشجو یک بسته شامل سمپل رنگ کورین بصورت رایگان نیز تهیه و تقدیم شود.
در گروهی که در شبکه های اجتماعی ایجاد شد است، هنرآموزان بعد و حین آموزش تجربیات و آموزه های خود را با دیگر دوستانشان و اساتیدشان به اشتراک می گذارند و از آموزش دائمی بهره می برند.
با توجه به برگزاری دو دوره موفق آموزش کورین امید داریم در سال جدید بتوانیم بیش از صد و پنجاه هنرجو را در این زمینه آموزش کورین ، آموزش دهیم و بتوانیم صنعت سالیدسوفیس را کشور بیشتر توسعه دهیم. زیرا این صنعت با بهداشت جامعه ارتباط مستقیم دارد و نیاز است بتوانیم هرچه بیشتر صنعتی رو به رشد در کشور داشته باشیم.

 

 

برای ثبت نام دوره آموزش روی دکمه زیر کلیک کنید

رتبه کاربران: 4.83 ( 2 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *