معرفی پاپو

نظر به اینکه سنگ مصنوعی در سال های اخیر جاگاخ ویژه پیدا کرده است که مورد مصرف آن بسیار گوناگون و متنوع می باشد و در تمامی سطوح ساختمان به جهت زیبایی و مقاومت و ایمنی یکی از پرطرفدار ترین محصولات ساختمانی محسوب می شود.صنایع شبه سنگ پایدار پلیمر پس از تلاشی حدود شش سال با یاری خداوند منان موفق به تولید خاصی از این محصول گردیده که در نوع خود بی نظیر است.

ابن محصول با ترکیب خاصی از مواد معدنی و پلیمرهای صنعتی مهندسی دارای ویژگی های خاصی می باشد که طی آزمایشات گوناگون راستی آن اثبات شده است.

 

محصولات صنایه شبه سنگ پایدار پلیم در موارد زیر کاربرد :

صنایع کابینت – مبل  میز – دکوراسیون داخلی – کابین آسانسور –  کف و دیوار حمام – سریس بهداشتی – کانتر رستوران و بانک ها – آزمایشگاه و غیره.

کیفیت بالا و زیبایی چشم نواز از جمله خصوصیات محصولات پاپو استون می باشد. ما معتقد هستیم  شما حتما پس از استفاده از آن را تصدیق خواهید کرد.

کمی درباره پاپو استون بدانید :

بهداشتی و ضد باکتری : شبه سنگ های پاپو ضدآب است و به همین جهت از رشد قارچ ها – بکتری ها و کپک ها جلوگیری میکند و سطح بهداشتی و پاکیزه ایجاد نموده که بری سرویس بهداشتی و آشپزخانه ایده آل می باشد.

تنوع : تنوع بالای این نوع شبه سنگ به طراحان داخلی و معماران این امکان را می دهد تا در محیط مورد نظر هماهنگی لازم را فراهم نمایند.

شفافیت و قابلیت ترانسپارنتی : پاپو استون می تواند به شکل ترانسپارنت تولید شود که به جهت عبور نور از آن زیبایی چسم نوازی را ایجاد میکند.پاپو استون را میتوان تا درجه شفافیت شیشه پرداخت کرد و از سطح کاملا صیقلی آن لذت برد.

مقاومت در برابر تغییر دما : پاپو استون در برابر تغییرات دمایی و جوی تغییر شکل نمی دهد.

نفوذ ناپذیری در برابر جذب آب : پاپو استون بسیار در برابر نفوذ  آب بسیار مقاوم است و به همین جهت میتوان از آن در مکان هایی مثل سرویس بهداشتی – حمام و استخر استفاده کرد.

مقاوم در برابر اسید : پاپو استون کاملا ضد اسید است و در مقابل موادشوینده و سفیدکننده مقاوم است به طوری که هر لکه ای را می توان از سطح آن پاک نمود.

کارکرد راحت : با اینکه پاپو استون چندین برابر محکم تر و مقاوم تر از سنگ های طبیعی است اما میتوان آن را به راحتی با ابزارآلات معمولی برش داد و ابزار زد.

خصوصیات شبه سنگ پاپو :

این محصول کورین نیست اما نحوه کارکرد – برش – ساب و ابزار زنی آن دقیقا شبیه کورین هاست .

توصیه ما استفاده از تیغه اره تیز می باشد.

چسب های شبه سنگ پاپو به صورت دو جزئی است و فقط با چسب های مخصوص خودش باید استفاده کرد و در دو نوع همرنگ و بی رنگ قابل عرضه می باشد. 

از خصوصیات شبه سنگ پاپو ساب پذیری ورق ها می باشد تا حد شیشه.

قابلیت عبور نور در گروه D.

دارای طرح های سنگ و ابر و باد.

وزنی سبکتر  نسبت به ورق های کورین.

قابل عرضه در دو سایز 76*300 100*240

مقاوم در برابر اشعه UV و اسید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع چت
چه کمکی می تونم بکنم؟
سلام
چه کمکی از دستمون بر میاد؟