هود مدرن

هود مدرن

یکی از تکنولوژی های نسبتاً جدید است که در فضای آشپزخانه های امروزه کاربرد فراوانی دارد و به دلیل جاگیری کم می تواند در نقاط مختلف آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد. هود مدرن  توکار بوده و سطح ارتفاع آن قابل تنظیم است.
هود مدرن

مزایا هود مدرن:

  • جای کم: به دلیل طراحی خاص این هودها می توانید زمانی که از این hood استفاده می کنید، با روشن کردن هود از جای خود بیرون می آید. زمانی که مجدداً دکمه خاموش کردن آن را فشار می دهید، به جای اولیه خود برمی گردد.
  • قابلیت شست و شو: شما به دلیل استفاده های مکرر و آشپزی، باعث تجمع چربی بر روی هود می شود. و شما براحتی می توانید احزای این هود را از جای خود خارج کرده و آنها را شسته، و دوباره در جای خود قرار دهید.
  • استفاده از لامپ LED: استفاده از لامپ های پرنور و کم مصرف علاوه بر دادن روشنایی بهتر به اجاق شما باعث بهتر دیده شدن غذای در حال پخت می شود. اندازه های این لامپ ها بسته به اندازه هود متغییر است.
  • کنترل از راه دور: برخی از این محصولات دارای کنترل از راه دور می باشند
  • فیلتر زغالی: فیلترهای زغالی بکار رفته در این هودها، آنها را از داشتن دودکش بی نیاز می کند. به همین دلیل برای فضاهای کوچک و هر نقطه از آشپزخانه قابل تعبیه است.
  • مکش مناسب: برای کیفیت بهتر این هودها در مکش به صورت حدودی از ۴ موتور برای مکش استفاده می شود. این مزیت به شما این امکان را میدهد که فضای اشپزخانه تان در زمان پخت و پز، بوی نامطبوع نداشته باشد.
  • طراحی مدرن: مهمترین مزیت این محصول طراحی مدرن آن است که فضای آشپزخانه شما را شیک نشان میدهد.

هود مدرن

قیمت ها متعلق به : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

قیمت و مشخصات گروه هود
هود
هود آسانسوری عرض 60
طول 15سانتیمتر
عرض 60سانتیمتر
ضخامت 0.9سانتیمتر
قیمت شرکتی شیت خام 48,000,000 تومان

هود
هود آسانسوری عرض 90
طول 15سانتیمتر
عرض 90سانتیمتر
ضخامت 0.9سانتیمتر
قیمت شرکتی شیت خام 60,000,000 تومان

هود
هود آسانسوری عرض 120
طول 15سانتیمتر
عرض 120سانتیمتر
ضخامت 0.9سانتیمتر
قیمت شرکتی شیت خام 81,000,000 تومان

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *