هود مدرن

یکی از تکنولوژی های نسبتاً جدید است که در فضای آشپزخانه های امروزه کاربرد فراوانی دارد و به دلیل جاگیری کم می تواند در نقاط مختلف آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرد. این هودها توکار بوده و سطح ارتفاع آن قابل تنظیم است.

هود

مزایا:

  • جای کم: به دلیل طراحی خاص این هودها می توانید زمانی که از این هود استفاده می کنید، با روشن کردن هود از جای خود بیرون می آید. زمانی که مجدداً دکمه خاموش کردن آن را فشار می دهید، به جای اولیه خود برمی گردد.
  • قابلیت شست و شو: شما به دلیل استفاده های مکرر و آشپزی، باعث تجمع چربی بر روی هود می شود. و شما براحتی می توانید احزای این هود را از جای خود خارج کرده و آنها را شسته، و دوباره در جای خود قرار دهید.
  • استفاده از لامپ LED: استفاده از لامپ های پرنور و کم مصرف علاوه بر دادن روشنایی بهتر به اجاق شما باعث بهتر دیده شدن غذای در حال پخت می شود. اندازه های این لامپ ها بسته به اندازه هود متغییر است.
  • کنترل از راه دور: برخی از این محصولات دارای کنترل از راه دور می باشند
  • فیلتر زغالی: فیلترهای زغالی بکار رفته در این هودها، آنها را از داشتن دودکش بی نیاز می کند. به همین دلیل برای فضاهای کوچک و هر نقطه از آشپزخانه قابل تعبیه است.
  • مکش مناسب: برای کیفیت بهتر این هودها در مکش به صورت حدودی از ۴ موتور برای مکش استفاده می شود. این مزیت به شما این امکان را میدهد که فضای اشپزخانه تان در زمان پخت و پز، بوی نامطبوع نداشته باشد.
  • طراحی مدرن: مهمترین مزیت این محصول طراحی مدرن آن است که فضای آشپزخانه شما را شیک نشان میدهد.

هود

قیمت ها متعلق به : شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

قیمت و مشخصات گروه هود
هود
هود عرض 60
هود آسانسوری عرض ۶۰
طول 15سانتیمتر عرض 60CM ضخامت 0.9CM
قیمت شرکتی شیت خام 38,000,000 تومان
هود
هود عرض 90
هود آسانسوری عرض 90
طول 15سانتیمتر عرض 90CM ضخامت 0.9CM
قیمت شرکتی شیت خام 49,000,000 تومان
هود
هود آسانسوری عرض 120
طول 15سانتیمتر عرض 120CM ضخامت 0.9CM
قیمت شرکتی شیت خام 65,000,000 تومان
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *