بهترین نصاب کوارتز

متریال های مختلفی را می توان به عنوان متریال طراحی آشپزخانه ها مورد استفاده قرار داد که سنگ های مصنوعی نظیر کوارتز و کورین از جمله محبوب ترین آنها هستند. برای اجرای این سنگ ها در آشپزخانه ها نیاز به نصاب سنگ حرفه ای داریم تا بتواند این سنگ ها را به بهترین شکل ممکن نصب کند. در این مطلب قصد داریم در مورد نکته های اجرای سنگ کوارتز و کورین صحبت کنیم و به مشخصه های نصاب سنگ حرفه ای بپردازیم. اگر شما هم در جستجوی نصاب سنگ برای پروژه های ساختمانی تان هستید پیشنهاد میکنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

 

اهمیت انتخاب نصاب سنگ حرفه ای برای اجرای سنگ های مصنوعی مانند کوارتز

انتخاب متریال مورد استفاده برای روی کابینت ها، اپن و کانتر آشپزخانه همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. این روزها سنگ های مصنوعی مانند کوارتز و کورین برای این مکان ها بسیار ترند شده اند و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.هنگامی که شما سنگ موردنظرتان برای اجرا در آشپزخانه را انتخاب کردید نوبت به دنبال نصاب سنگ گشتن می رسد. این مرحله یکی از مراحل مهم در این کار است چرا که نصب سنگ های مصنوعی مانند کوارتز و کورین و … حساس بوده و باید کاملا تمیز و حرفه ای انجام شود. سنگ های مصنوعی مانند کوارتز در دسته سنگ های تقریبا گران قیمت قرار می گیرند. به همین دلیل هم این موضوع بسیار حائز اهمیت است که یک نصاب کوارتز در تهران بسیار حرفه ای و مجرب برای این کار پیدا کنید تا بتواند سنگ مورد نظر را در مکان آن به خوبی اجرا کند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که برای نصاب سنگ مطرح می شود دقت بالای این افراد است. چرا که روند نصب یک سنگ شامل اندازه گیری های متعدد، جایگذاری های دقیق، برش های با دقت بالا و … می شود و در همه مرحله ها لازم است تا فردی که نصب و اجرای این سنگ ها را برعهده دارد کاملا دقیق باشد. وقت شناسی و خوش قولی هم دیگر مشخصه ای است که برای نصاب های سنگ مطرح میشود. چرا که باید برای وقت و زمان افراد ارزش قائل شد و آنها را معطل خود نکرد. به طور کلی نصب سنگ های کورین و کوارتز و … بین دو تا سه روز به طول می انجامد و بهتر است که این کار در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین دقت صورت پذیرد تا نتیجه نهایی کاملا مطلوب باشد.

لیست مجریان فعال کوارتز

 

 

روند اجرایی کردن نصب سنگ کوارتز به چه شکل است؟

برای این که هر پروسه ای به درستی انجام شود می بایست روال آن کاملا طی شود. در این قسمت قصد داریم در مورد روند کاری نصب سنگ های مصنوعی مانند کورین و کوارتز صحبت کنیم و ببینیم که نصاب کورین در تهران یا نصاب سنگ کوارتز و … به چه شکل عمل می کنند. در ادامه این روال را با هم مشاهده می کنیم:

  1. تصمیم به بازسازی یا ساخت و انتخاب متریال توسط کارفرما
  2. جستجو برای شرکت ساخت و فروش سنگ های کورین و کوارتز
  3. تخمین هزینه ها و نهایی کردن نوع و مدل و برند و رنگ سنگ
  4. طراحی و ساخت صفحه های کوارتز یا کورین در ابعاد دلخواه
  5. نصب و اجرای سنگ های کورین یا کوارتز

در بخش های بعدی بیشتر در مورد روال نصب سنگ های کوارتز و کورین و مسئولیت نصاب سنگ صحبت می کنیم، با ما همراه باشید.

  1. تصمیم به بازسازی یا ساخت و انتخاب متریال توسط کارفرما

نخست فردی که قصد اجرای مکان با این سنگ ها اعم از کوارتز، کورین و … را دارد می بایست برای انتخاب بهترین و مناسب ترین سنگ مصنوعی اقدام کند. بسته به ویژگی هایی که مد نظر این فرد است وی می تواند سنگ کوارتز یا کورین و … را انتخاب کرده و برای اجرا آن را سفارش دهد.

 

مقالات مرتبط: ایده های دکوراسیون برای دفتر کار

 

  1. جستجو برای شرکت ساخت و فروش سنگ های کورین و کوارتز

مرحله بعدی پیدا کردن یک شرکت حرفه ای برای سفارش سنگ های کوارتز یا کورین است. درست است که شرکت های زیادی هستند که این خدمات را ارائه می دهند اما پیدا کردن بهترین و حرفه ای ترین آنها که در کمترین زمان ممکن سفارشات شما ر با بالاترین کیفیت اماده کند از اهمیت بالایی برخوردار است.پس از این که چنین شرکتی را پیدا کردید می توانید در مورد قیمت سنگ ها از آنها استعلام بگیرید. به این شکل حدود هزینه ای که قرار است بپردازید مشخص میشود. بسیاری از شرکت های حرفه ای خودشان نصاب سنگ هم داشته و خدمات نصب را هم ارائه می دهند. لذا شما می توانید در مورد هزینه های نصاب هم پرس و جو کرده و از هزینه نهایی تا حد زیادی اطلاع پیدا کنید. اگر هزینه ها برای شما قابل قبول بودند و مشکلی از نظر بودجه ای نداشتید می توانید سفارش خود را نهایی کنید. سپس کارشناسان این شرکت به مکان شما اعزام می شوند و محل را برای اجرای سنگ های کوارتز و کورین و .. اندازه گیری می کنند تا ابعاد دقیق به دست آید. علاوه بر این اگر دوست داشته باشید می توانید نمونه های سنگ های موجود را دریافت کرده و پس از مشاهده انتخاب خود را نهایی کنید.

  1. تخمین هزینه ها و نهایی کردن نوع و مدل و برند و رنگ سنگ

پس از این که مشاوران و تکنسین های شرکت مربوطه به مکان شما آمدند و اندازه گیری های دقیق انجام شد نوبت به تخمین هزینه ها می رسد. در این مرحله است که شما می توانید مبلغ دقیق خدمات را متوجه شوید. سپس فاکتور کار در اختیار شما قرار می گیرد. از میان سمپل های موجود هم شما به همراه خانواده تان می توانید هر مدل و نمونه کخ دوست داشتید را انتخاب کرده و در این میان می توانید از راهنمایی مشاوران شرکت هم بهره مند شوید. چرا که به هر روی آنها با پروژه های بیشتری برخورد داشته اند و می توانند شما را بهتر راهنمایی کنند. حتما می دانید که سنگ های کوارتز و کورین از نظر رنگ و طرح کاملا متنوع هستند و شما می توانید مطمئن باشید که حتما متناسب با طراحی که برای منزل و آشپزخانه تان انجام داده اید می توانید سنگ مورد نظرتان را پیدا کنید.

  1. طراحی و ساخت صفحه های کوارتز یا کورین در ابعاد دلخواه

بعد از انتخاب مدل، طرح، رنگ و برند کوارتز یا کورین مورد نظرتان فاکتور نهایی به شما ارائه شده و معمولا باید برای پرداخت بخشی از آن بسته به توافقی که کرده اید اقدام کنید. پس از این که مبلغ این پیش پرداخت به حساب شرکت واریز شد پروسه ساخت صفحه های کوارتز یا کورین شما کلید می خورد. صفحه های مورد نظر در ابعاد ندازه گیری شده ساخته شده و پس از اتمام پروسه تولید به صورت یکجا به محل پروژه ارسال می شود.

  1. نصب و اجرای سنگ های کورین یا کوارتز

مرحله آخر هم نصب سنگ است. همانطور که گفتیم معمولا شرکت ها خودشان نصاب سنگ در اختیار داشته و برای اجرای پروژه از این افراد استفاده می کنند. اما اگر شما خودتان نصاب کورین در تهران یا نصاب سنگ کوارتز سراغ دارید که حرفه ای هم هستند و خیالتان از بابت کیفیت کارشان راحت است می توانید از آنها کمک گرفته و روال نصب و اجرای پروژه تان را به این نصاب سنگ آشنایتان بسپارید.

 

جمع بندی

سنگ های مصنوعی در حال یکی از محبوب ترین متریال هایی هستند که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. پس از انتخاب سنگ مصنوعی موردنظرتان اعم از کوارتز، کورین و … نوبت به نصب و اجرای آن می رسد که این بخش مهم بر عهده نصاب سنگ است. عموما شرکت هایی که به طراحی، تولید و فروش سنگ های مصنوعی می پردازند خود نصاب های حرفه ای و باتجربه ای در اختیار دارند که شما به عنوان سفارش دهنده می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

        

مقالات مرتبط: سنگ کوارتز مصنوعی چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *